Dotowana baza sportowa - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyDotowana baza sportowa(szerokość: 375 / wysokość: 281)

Oficjalnie otwarty 17 października kompleks boisk przy ul.Kilińskiego, to jedna z czterech inwestycji w naszym mieście tego rodzaju. Każdą z nich wybudowano dzięki pozyskaniu dodatkowych środków pozabudżetowych.

Pierwszą z nich jest nowoczesne boisko przy Gimnazjum nr 1, którego budowę w całości sfinansowało Dolnośląskie Kuratorium Oświaty przeznaczając na ten cel 200 tys. zł.

Budowa obiektu przy Gimnazjum nr 2 kosztowała 380 tys. zł. Ministerstwo Sportu i Turystyki przekazało na to zadanie 103,6 tys. zł, Dolnośląski Urząd Wojewódzki ponad 150 tys. zł, a Fundacji Polska Miedź 100 tys. zł.

Boisko przy ul. Małachowskiego, którego koszt budowy wyniósł ponad 430 tys. zł, zrealizowano dzięki dofinansowaniu z Ministerstwa Sportu i Turystyki, które przekazało środki w wysokości blisko 200 tys. zł.

Orlik, jak wielokrotnie pisaliśmy, to efekt rządowego programu, który zakładał pomoc państwa. Stąd dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz władz województwa, które przekazały po 333 tys. zł.

 eg
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

Komentarze
TytułdataAutor
Baza sportowa2008-10-29Mela

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama