Ratownicy na medal - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyRatownicy na medal(szerokość: 375 / wysokość: 486)Dyskoteka - kilka osób pod wpływem alkoholu z drobnymi urazami, jedna osoba postrzelona, kobieta w ciąży potrącona przez samochód, dziecko tracące oddech – to nie scenariusz sensacyjnego filmu, a kilka przykładów zadań jakie postawiono przed ratownikami podczas trzecich już Mistrzostw Ratownictwa Medycznego Regionu Legnickiego.

W szranki z ośmioma innymi drużynami stanęli, nie po raz pierwszy, ratownicy z Chojnowa.

Joanna Garncarz, Tomasz Wyciszkiewicz, Ireneusz Sromek, Kazimierz Jurewicz – bez wahania spieszyli z pomocą poszkodowanym, gładko też przeszli test sprawnościowy i… wywalczyli drugą lokatę. Czy jednak słowo wywalczyli jest tu na miejscu? Oni po prostu robili swoje. Doceniono ich opanowanie, szybkość i trafność podejmowanych decyzji oraz zawodowe podejście do każdej z konkurencji.

 

- Dwa lata temu byliśmy na trzeciej pozycji – mówią ratownicy - ciągle się doskonalimy, a efekty można obserwować głównie w naszej codziennej pracy. Klasyfikacja na zawodach, to tylko pochodna tego co robimy każdego dnia, ale cieszy fakt, że należymy do najlepszych w regionie.

Przed nimi zmagania na wyższym szczeblu – dwie zwycięskie drużyny przechodzą bowiem do kolejnego etapu. Życzymy zatem powodzenia i trzymamy kciuki.

(szerokość: 750 / wysokość: 560)eg
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama