UWAGA MIESZKAŃCY! - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyUWAGA MIESZKAŃCY!Już 12 maja 2009 roku (wtorek) odbędzie się kolejna zbiórka elektrośmieci. Jeżeli w domu zalega zepsuty sprzęt elektryczny i elektroniczny przynieś go do Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika, ul. Konarskiego 4 w godzinach od 8.00 do 14.00 i od 16.00 do 18.00. My zadbamy, aby był przeniesiony do punktu zbiórki.

Uwaga mieszkańcy ulic: P. Skargi, Rynku, Niemcewicza, Grottgera, M. Reja, Legnickiej, Paderewskiego, Kilińskiego, Chrobrego, Łokietka, Sikorskiego, Bohaterów Powstania Warszawskiego, Maczka i Ściegiennego w dniu 12 maja 2009 roku możecie państwo wystawić zużyty sprzęt przy śmietnikach w godzinach od 8.00 do 14.00 i od 16.00 do 18.00.

Koordynatorami zbiórki jest grupa "Orłów" z klasy IIa z Gimnazjum nr 2 w Chojnowie. W organizacji akcji pomaga nam Urząd Miasta i Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej.

Dbaj o przyszłość swoją i dzieci, nie wyrzucaj elektrośmieci,

lecz przynieś je do nas 12 maja - ul. Konarskiego 4

CZEKAMY!Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama