Wizyta Marszałka w Chojnowie - wojewódzkie dotacje - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyWizyta Marszałka w Chojnowie - wojewódzkie dotacjePiotr Borys – wicemarszałek województwa dolnośląskiego kolejny raz odwiedził teren budowy basenu. Tym razem z rewelacyjną dla miasta informacją – Urząd Marszałkowski przyznał na tę inwestycję 3 mln 100 tys. zł dotacji. (szerokość: 375 / wysokość: 281)

Wizyta była też okazją do podsumowania dotychczasowej współpracy i możliwości dalszej pomocy przez Urząd Marszałkowski. Na przestrzeni kilku ostatnich tygodni Chojnów z kasy marszałkowskiej otrzymał dotacje wspierające zarówno miejskie inwestycje, jak i miejską kulturę. Oprócz wspomnianych środków na basen, miasto dostało ponad 400 tys. zł z projektu Dolnośląskiego Funduszu Pomocy Rozwojowej w 2008 na kanalizację w Rynku i ulic przyległych. 12 tys otrzymali także organizatorzy Festiwalu Tkactwa i Rękodzieła Artystycznego.

Marszałek P. Borys zadeklarował poparcie inicjatyw chojnowskiego samorządu również w przyszłości.

 

 

Prace na budowie basenu tymczasem przebiegają zgodnie z harmonogramem. Widać już zarys pomieszczeń i nieckę basenu. Stanęły także mury szatni i zaplecza.

Fotoreportaż z przebiegu prac zainteresowani znajdą na stronie www.chojnow.eu w zakładce „promocja miasta".

 

(szerokość: 750 / wysokość: 562) eg
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama