Na pożegnanie wszyscy razem - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyNa pożegnanie wszyscy razem(szerokość: 190 / wysokość: 142)(szerokość: 190 / wysokość: 142)(szerokość: 190 / wysokość: 142)

 

Tak niedawno witaliśmy miejskim festynem wakacje, a zdaje się, że już po chwili, kolejną muzyczną imprezą żegnaliśmy tegoroczną kanikułę.

6 września w Parku Śródmiejskim mieszkańcy bawili się na plenerowym spotkaniu pn. „Na chojnowską nutę" zorganizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji. Na scenie prezentowali się wyłącznie rodzimi muzycy, głównie grupy na co dzień ćwiczące swój warsztat w piwnicach MOKSiRu.

 

Chojnowian przywitała najmłodsza formacja - „Hardway". Grają od niedawna z rockowym zacięciem więc przedstawili tylko trzy utwory.

Po nich mikrofon przejęła 14.letnia Gosia Haniecka, która mimo młodego wieku ma już na swoim koncie wiele wokalnych sukcesów. Kolejny moksirowski zespół, to „Fakt Dokonany". Powstał na bazie duetu „Fakt" i wykonuje w zdecydowanej większości kompozycje lidera Juranda Kowalskiego.

Muzyczny klimat zmieniła kolejna solistka. Maja Grześkowiak od lat szkoli głos pod okiem (szerokość: 95 / wysokość: 126)profesjonalistów - jej postępy stali festynowicze ocenić mogli sami.

„Prolog", wbrew swojej nazwie, nie wystąpił na początku. Zespół gra hity nie tylko polskiej estrady, a jego energetyczna wokalistka (Mariola Malik) porwała liczną grupę do zabawy.

Ostatni wykonawca, formacja „Baw się z nami", to niemal rodzinny zespół wykonujący muzykę biesiadną, a taka, jak wiemy na festyny najlepsza.

 

Impreza była, niestety, ostatnią miejską plenerową zabawą w tym roku. Przed nami jednak wiele cyklicznych, atrakcyjnych spotkań na deskach Miejskiego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji. W ciągu roku interesujące propozycje dla mieszkańców mają także szkoły, muzeum czy miejska biblioteka. O każdej z nich informacje znajdziecie Państwo na łamach naszej gazety. Warto zatem śledzić prasowe doniesienia, warto też brać udział w proponowanych imprezach.

 

(szerokość: 190 / wysokość: 142)(szerokość: 190 / wysokość: 142)

 eg
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama