Gwiazdy na Gwiazdkę - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyGwiazdy na GwiazdkęKilkanaście godzin trampkarze KS Chojnowianki zmagali się w sportowej rywalizacji Turnieju Młodych Talentów o puchar prezesa Szkółki Piłkarskiej Gol. Turniej odbywał się w ramach Gali (szerokość: 375 / wysokość: 281)Piłkarskiej Ofens.pl Gwiazdy na Gwiazdkę 2009. Nasi młodzi piłkarze stawali zatem naprzeciw takich potęg piłkarskich jak Lech Poznań, Widzew Łódź, ŁKS Łódź, Śląsk Wrocław czy GKS Bełchatów.

Walka o znaczące pozycje w tabeli była trudna, ale nasi nie odstawali. Mecze były wyrównane, a chojnowianie przekonali, że potrafią rywalizować na równym poziomie z bardzo mocnymi drużynami. Dowodem niech będzie remisowy wynik z ŁKS Łódź (2:2) oraz zwycięstwo z Widzewem Łódź (3:0). Niewątpliwym sukcesem był także tytuł najlepszego piłkarza, który z rąk Radosława Kałużnego otrzymał nasz napastnik - Damian Tucholski. (szerokość: 190 / wysokość: 460)

- Dobra postawa Damiana na hali w Jeleniej Górze została zauważona przez wielu trenerów – mówi kierownik chojnowskiej drużyny Piotr Seheniewicz – Najbardziej konkretny był trener ze Śląska Wrocław, który wyraził zainteresowanie i chęć spotkania.

Dla dziesięciu naszych piłkarzy to było cenne doświadczenie, a dodatkową atrakcją turnieju były liczne niespodzianki przygotowane przez organizatora. Miłym akcentem imprezy byli zaproszeni goście. Jakub Rzeźniczak, Maciej Sadlok czy Remigiusz Jegierski, Michał Zieliński, Zbigniew Małkowski, Ernest Konon, Marcin Robak oraz Radosław Kałuży chętnie spotykali się z młodymi piłkarzami, rozdawali autografy, rozmawiali o tym jak to jest być zawodowym piłkarzem. Sportowcom towarzyszyły też gwiazdy estrady - m.in. Hirek Wrona, Cezary Olbrycht oraz Liber i Doniu.

Dodatkową atrakcją był pobyt w ekskluzywnym hotelu pod Szklarską Porębą, gdzie piłkarze mieli do dyspozycji nie tylko wygodne pokoje, ale także zaplecze rekreacyjne.

- Pierwszy raz uczestniczyliśmy w imprezie o takim formacie – mówi kapitan zespołu Przemysław Zatwarnicki. – Spotkania i rozmowy z byłymi i obecnymi reprezentantami Polski zostaną nam na długo w pamięci. A korzystając z okazji chciałem w imieniu zawodników podziękować panu Witoldowi Teresiakowi, bez pomocy którego nasz udział Turnieju Młodych Talentów nie byłby możliwy.

 

(szerokość: 600 / wysokość: 520)

 eg
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama