login:     hasło:       zapomniałem/am hasła
O “Chojnowiance” na Walnym - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyO “Chojnowiance” na Walnym
15 stycznia (poniedziałek) w Domu Schrama odbyło się Walne Zgromadzenie KS Chojnowianka Chojnów. Po stwierdzeniu quorum wybrano prowadzącego Zgromadzenia. Został nim Maciej Cieśla. Następnie punkt po punkcie zaczęto omawiać poszczególne zagadnienia. Prezes klubu – Marian Jóźwiak – przedstawił ogólny zarys poczynań poszczególnych grup piłkarskich Chojnowianki. Oczywiście, głównym celem jest utrzymanie w klasie okręgowej drużyny seniorskiej. Dla trenera Jarosława Gadowskiego to cel nadrzędny. Potem zapoznano się z finansami klubu i udzielono absolutorium zarządowi. Głos zabrał także burmistrz miasta, Jan Serkies. Krótka wypowiedź dotyczyła głównie dalszej współpracy z chojnowskim samorządem.


(szerokość: 640 / wysokość: 480)


Powołano komisję uchwał i wniosków. Tworzą ją: Waldemar Michowski i Jan Kulik. Zmieniono także statut klubu. Obecnie zarząd może liczyć trzy osoby.

W związku z powyższym, odbyło się tajne głosowanie. Po podliczeniu głosów, podano wyniki.

Nowy zarząd KS Chojnowianka Chojnów tworzą:

Marian Jóźwiak – prezes,

Krzysztof Rudziak – wiceprezes

Tadeusz Bobyk – sekretarz

Komisja rewizyjna - Renata Szklarz, Sylwester Karbowniczek, Piotr Misikiewicz.

Podczas dyskusji głównym tematem było 70.lecie istnienia piłki nożnej na Dolnym Śląsku. W maju br. będzie obchodzona rocznica tego wydarzenia. Jednym z jej elementów ma być oficjalne oddanie do użytku głównej płyty boiska na Stadionie Miejskim. Planowany jest też mecz-niespodzianka. Więcej szczegółów prezes klubu, Marian Jóźwiak, nie chciał zdradzić.

 

Kolejna ważna wiadomość dotyczyła decyzji w sprawie powołania drugiej drużyny seniorskiej. Jest to bardzo istotny komunikat dla tych zawodników, którzy z różnych powodów odeszli z Chojnowianki z deklaracją chęci powrotu. Taka ewentualność jest zatem możliwa.

 

Czekamy na rozpoczęcie rundy wiosennej i dobrą postawę naszych piłkarzy w meczach ligi okręgowej. Zawody będą w dalszym ciągu odbywać się na boisku bocznym przy MOKSiR.

 
pm
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama