login:     hasło:       zapomniałem/am hasła
Dolzamet nowe wyzwania - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyDolzamet nowe wyzwania(szerokość: 640 / wysokość: 427)


20 grudnia odbyło się spotkanie władz miasta z przedstawicielami BMC Poland Sp. z o.o. na czele z głównym właścicielem Choi Won Ho, która w styczniu 2017 roku zakupiła ziemię, budynki i maszyny przy ul. Fabrycznej w Chojnowie. Zakład otrzymał „nowe życie". Inwestorzy z Korei Południowej dokładają wszelkich starań, by marka Dolzamet prężnie się rozwijała.

B.M.C. specjalizuje się w przemyśle samochodowym, który funkcjonuje na rynku koreańskim i zagranicznym od 20 lat. Produkcja kompletnych silników, montaż systemów, laminowanie pojazdów wiąże się z ciągłym doskonaleniem pracowników i firmy. Polepszanie jakości i walorów technicznych przynosi satysfakcję zarówno klientom jak i wszystkim tworzącym firmę BMC Poland. Nowy inwestor BMC Poland Sp. z.o.o – utrzymał dział produkcji łańcuchów CAD DOLZAMET, co ucieszyło władze miasta i pracowników, którzy mieli możliwość znalezienia zatrudnienia w nowej firmie.

 

(szerokość: 375 / wysokość: 250)Inwestycja w Chojnowie pochłonęła 40 mln złotych. Zakład zmienił swoje oblicze. Nowe maszyny, zaplecza techniczne, a także laboratoria badawcze pozwalają na zwiększanie jakości i wartości produkcyjnej. Podkreślić należy, że władze firmy dotrzymały słowa i linie łańcuchowe zostały utrzymane, nie zwolniono pracowników Dolzametu.  Obecnie w zakładzie pracuje 91 osób, a kolejne stanowiska pracy powstaną w niedalekiej przyszłości.

Warto zauważyć, że optymalne miejsce położenia dla przedstawicieli firmy i dobra współpraca z władzami samorządowymi były kluczowym argumentem w podjęciu szerokiej inwestycji. Wykwalifikowani pracownicy i nowoczesne technologie, to klucz wysokiej jakości i niezawodności produktów.

 

Eksport towarów stale wzrasta. Przybywa nowych kontrahentów zainteresowanych współpracą międzynarodową.

Doskonałe położenie, wdrążanie nowoczesnych procesów produkcyjnych i wysokie walory techniczne tworzą imponującą całość rozwijającej się firmy.(szerokość: 375 / wysokość: 250)

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni. Chcemy promować markę Dolzamet na targach międzynarodowych, by reprezentować wysokiej jakości branżę łańcuchów. Zamierzamy podjąć owocną współpracę ze światowymi firmami. Naszym celem  jest, by Dolzamet się rozwijał. Chcemy, by firma stała się numerem jeden w produkcji łańcuchów. Inwestycja odnotowuje progres, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Mamy wspaniałych pracowników i idealne położenie na mapie. Nasza współpraca przynosi nam wielką satysfakcję. Ten obopólny sukces, to niewątpliwie wzajemny szacunek i doświadczenie"- mówił główny właściciel Choi Won Ho.

 

Burmistrz miasta Jan Serkies podziękował nowym inwestorom za ich zaangażowanie i wysiłek w budowaniu marki Dolzamet: „Bardzo dziękuję za zaufanie. Firma rozwija się, pracownicy są zadowoleni, mieszkańcy chwalą nowych przedsiębiorców. Jesteśmy dumni, że możemy współpracować. Życzę państwu wielu sukcesów!".

Gratulujemy wszystkim, którzy się do tego przyczyniają! Życzymy dalszych sukcesów!

 K.Burzmińska
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama