Miejskie inwestycje - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyMiejskie inwestycje 

Mieszkańców zaskoczył nieco zastój na placu budowy w rynku. Posuwające się sprawnie przez ostatnie miesiące roboty „przystanęły" na kilka dni z powodu tygodniowej przerwy urlopowej. Pracownicy już wrócili i prace znów postępują.

Kostką wyłożona jest już znaczna część rynku. W obrębach ukończonych terenów zarysowane są klomby i części spacerowe. Na elewacjach kamienic zamontowano stylizowane kinkiety, które w dzień dekorują fronty, nocą urokliwie je oświetlają. Zakończono budowę przyłącza wodociągowego, które zasilać będą fontannę. Prac do wykonania jeszcze mnóstwo, ale rynek zaczyna nabierać charakteru.

 

(szerokość: 190 / wysokość: 142)(szerokość: 190 / wysokość: 142)(szerokość: 190 / wysokość: 142)

 

 

Bez postoju natomiast idzie remont Domu Schrama. Zdecydowana część ścian w obiekcie pokryta jest już gładzią, pomieszczenia sanitarne wyłożone są glazurą, w wielu salach wstawiono nowe okna. Trwają też prace przy wymianie dachu.

 

(szerokość: 190 / wysokość: 142)(szerokość: 190 / wysokość: 253)(szerokość: 190 / wysokość: 142)

 

 eg
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

TytułdataAutor
VHz5odSOSIUP2013-09-11 05:18:269GTKfUoPNR
Dzisiaj nie zaliczyłam gleby. Studia od podniizeałku ruszą. A i widzę, że spodobało Ci się zdrobnienie, jakim nazywa mnie Lilinka ) Maqatka To dla mnie wciąż jeszcze nowość

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama