N VIII sesji... - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyN VIII sesji...25 kwietnia radni Rady Miejskiej w Chojnowie spotkali się na kolejnej, ósmej sesji. Zwołana w dodatkowym terminie sesja miała na celu powołanie obwodu do głosowania w Dolnośląskim Ośrodku Pielęgnacyjnym "Niebieski Parasol", gdzie w pierwszych dniach czerwca, uprawnieni będą mogli wypowiedzieć się za lub przeciw wstąpieniu Polski do Unii.
Uroczystym akcentem tej sesji było uhonorowanie Poseł na Sejm Bronisławy Kowalskiej za efektywną współpracę z chojnowskim samorządem.
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie – mówi stare porzekadło. Od wielu lat jest Pani dla nas Chojnowian takim oddanym przyjacielem. Pamięta Pani o nas i o naszych dzieciach. (...) Znamy i doceniamy Pani zasługi w pozyskiwaniu sponsorów i środków finansowych dla naszego miasta. (...) Za wszystko, co uczyniła Pani dla społeczeństwa Ziemi Chojnowskiej składamy Pani wyrazy podziękowania i głębokiej wdzięczności - czytamy m.in. w liście gratulacyjnym od władz miasta.
- To ogromne wyróżnienie jest bodźcem do dalszych działań - powiedziała w pierwszych słowach posłanka. - Chojnowianie są niezwykłymi ludźmi, mam tu wielu przyjaciół i zapewniam, że ta społeczność zawsze będzie mogła na mnie liczyć.
Podziękowania w imieniu własnym i mieszkańców Chojnowa składała przewodnicząca Rady Joanna Katarzyna Dziedzic i burmistrz miasta Jan Serkies:
- Dziękując za wieloletnią owocną współpracę pragnę jednocześnie pogratulować Pani Poseł nowej funkcji - obserwatora w Parlamencie Europejskim - powiedział burmistrz.
Poseł B. Kowalska jako jedyna kobieta z Dolnego Śląska będzie uczestniczyć w obradach członków Unii, co jest ogromnym wyróżnieniem. Korzystając z okazji pobytu w Chojnowie Pani Poseł przybliżyła radnym i zaproszonym na sesję gościom idee, wszystkie za i przeciw uczestnictwa naszego kraju w Unii Europejskiej.
- Przyjęcie Polski do Unii nie jest interesem rządu, konkretnej partii czy Kościoła, to interes wszystkich Polaków - przekonywała Pani Poseł. - Musimy wypowiedzieć się na tak - jeśli nie dla siebie, to dla naszych dzieci i kolejnych pokoleń.


Redakcja
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

TytułdataAutor
0cskclBGNsoA2014-02-12 00:02:39ynC640BmJNt
i love your and same pefcert, the are blog, life insurance rquote bestlifeinsurpolicy.com term life insuance rates pretty!kisses really very lights here so at comparehealthinsur.com and model vardenafil sales heliomeds.com is the nice time!this is very good soft shooting

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama