Z cyklu - ludzie z pasjš - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podglšd artykułów
podglšd komentarzyZ cyklu - ludzie z pasjš

Gabriela - pasja to moc


Stwardnienie rozsiane - przewlekła, zapalna choroba, w której dochodzi do wieloogniskowego uszkodzenia tkanki nerwowej, dotyka w naszym kraju statystycznie1 osobę na 1000. Na œwiecie szacunkowo choruje na niš około 2,5 miliona ludzi.


Kilka tygodni temu, na serwisie You Tube opublikowano niezwykle przejmujšcy i wzruszajšcy film autorstwa Ilony Bidzan pt. "SM". Jednš z trzech głównych postaci tej osobistej opowieœci jest mieszkanka naszego miasta - Gabriela Zenka.


(szerokoœć: 600 / wysokoœć: 249)


Maratończyk, malarka i tancerka opowiadajš o zderzeniu z chorobš i nieustajšcej z niš walkš. Najskuteczniejszym orężem w tej batalii sš ich pasje.(szerokoœć: 640 / wysokoœć: 962)


Nieuleczalna choroba, paradoksalnie wzmacnia zapał i chęć czerpania z życia jak najwięcej. Film powierzchownie tylko dotyka tematu SM. Przepełniony emocjami, opowiada o walce z nieuleczalnš chorobš, na którš niezawodnym lekarstwem, według bohaterów, jest pasja. Pasjš Gabrieli jest taniec. Gabrysia od dziecka szlifuje swój warsztat. Wcišż się rozwija, ciężko nad sobš pracujšc, a dziœ dzieli się doœwiadczeniami z innymi. Jest wspaniałš tancerkš. Zdobyła tytuł instruktora rekreacji ruchowej w Egurolla Dance Studio w Warszawie.Ostatnio wróciła z 2. tygodniowego obozu tanecznego Akademii Sportowej Przygody. Obecnie, wspólnie z Maciejem Perlakiem (kolejnym pasjonatš) pracuje nad własnym teledyskiem.


(szerokoœć: 640 / wysokoœć: 640)


Determinacja, pasja i kult życia dajš jej niewyobrażalnš moc. Wsparcie wielu przyjaciół i najbliższych pozwala "przenosić góry" i wierzyć, że wymarzone szczyty zostanš zdobyte.

 


fot. www.artpapier.com; www.mariuszryz.pl; Paulina M.eg
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

TytułdataAutor
rG0Rb8u92015-11-21 13:12:48mLjPjjXMF4M1
Łukasz PaluchPrzy tego typu wyrażonej myśli przychodzi czas na rlksefeję i zastanowienie się nad sobą i własnym postępowaniem. Pewnie gdyby ludzie częściej to robili świat byłby dużo lepszy. Pozostaje nadzieja w tych, ktf3rzy potrafią wyciągnąć naukę z tego typu myśli i zastosować ją w życiu.Pozdrawiam wszystkich pozytywnych ludzi, ktf3rzy z wiarą, nadzieją i miłością oraz uśmiechem na twarzy idą przez życie.

serwis jest częœciš portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART Š w systemie zarzšdzania treœciš CMS Kursorek | Reklama