Będą się uśmiechać... - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyBędą się uśmiechać...Będą się uśmiechać...

Tylu ludzi jeszcze w Jaroszówce nie było. wiedzieliśmy, że gwiazdy przyciągają, ale nie przypuszczaliśmy, że tak bardzo. A gościliśmy przecież bardzo znane osoby - Agnieszka Kotulanka, Paweł Wawrzecki, Rafał Kubacki, Paweł Burczyk, Stanisław Szelc, Adam Nowacki i Jarosław Krupski. Wytrzymałość serialowej Krystyny Lubicz i Wieśka Gabriela była nadzwyczajna. Ten ostatni nabawił się autentycznego pęcherza na palcu, przez cztery bowiem godziny bez przerwy podpisywali autografy, mając dla każdej podchodzącej osoby uśmiech i dobre słowo. My z kolei wiemy na przyszłość, że należy przygotować odpowiednią ilość cienkopisów, którymi po prostu lepiej się pisze.
Wszyscy bawili się doskonale, a kolejne występy gromadziły coraz to nowe rzesze publiczności. Krótki groźnie wyglądający deszcz nie odstraszył nikogo, a wręcz przeciwnie złagodził nieco kurz. Przez cały dzień działo się mnóstwo interesujących rzeczy i chyba zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami, każdy mógł znaleźć dla siebie coś ciekawego. Nikt tylko nie przewidział, że tak dopisze nam publiczność i że tak szybko w związku z tym skończą się losy. ale to wszystko stanowi doświadczenie na przyszłość.
Ci znani okazali się być normalnymi, kontaktowymi i przede wszystkim chętnymi do pomocy ludźmi. Już teraz umówiliśmy się na spotkanie w przyszłym roku w Jaroszówce, co więcej, wszyscy oni, bez względu na to skąd i na jak długo do nas przyjechali nie otrzymali żadnej zapłaty. Wszyscy nasi pozostali goście, występowali również charytatywnie i poszerzyli grono sponsorów. Bardzo serdecznie im za to dziękujemy.
Więcej o tym jak było pisać raczej nie ma sensu - poza tym znaczna cześć Państwa na pewno widziała więcej niż ja. Chciałabym tylko w imieniu organizatorów podziękować wszystkim tym, którzy przyłożyli swoją cegiełkę do organizacji naszej imprezy. Ogromnie pomogli nam chojnowianie - Anna Augustyńska-Minzger, Joanna Dziecic, rodziny państwa Serkiesów i Skowrońskich, oraz Andrzej Matuszewski. To grupa osób która dołączyła do nas w tym roku, natomiast państwa Licznerowie wspólnie z państwem Swedurami z Rokitek pracowali z nami już kolejny raz. Po raz kolejny również mogliśmy liczyć na pomoc Ochotniczej Straży Pożarnej z Niedźwiedzic, którzy dzielnie wspierali swoich kolegów z Jaroszówki. Nad bezpieczeństwem wszystkich czuwał niezawodny Jarex.
To dzięki wszystkich Państwa pomocy i współpracy będziemy mogli pomóc najbardziej potrzebującym dzieciom. Bardzo dziękujemy.

Jest poniedziałek, godzina ósma rano. Zaprzyjaźniony bankier kończy liczenie pieniędzy, a na dworze od nocy leje jak z cebra. Aż strach pomyśleć, że mogłoby być tak wczoraj. Chyba jednak nad nami i dziećmi, którym chcemy pomóc czuwano.
Już znamy kwotę, którą udało się zebrać. 22.500 zł to suma, która wywoła uśmiech nie tylko na twarzach tych najmłodszych.
Jeszcze raz dziękujemy.


red.
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

TytułdataAutor
Fajna impreza2002-08-18 00:00:00chojnowianin
Nprawdę fajnie, że znalazł się ktoś, kto zorganizował, z myślą o najmłodszych, taka imprezę. Pani Basiu - gratulacje. A wzzystkim sponsorom, także medialnym - duż poparcie dla inicjatyw.

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama