Naznaczone dwuślady - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyNaznaczone dwuślady
      Pod koniec kwietnia w Szkole Podstawowej nr 3 przeprowadzono akcję znakowania rowerów.
Oznakowanie ma na celu w sposób szybki i prosty ustalić jego właściciela w sytuacji ujawnienia kradzieży bądź porzucenia pojazdu.
Zasadność akcji doceniło wielu młodych ludzi. Przy okazji okazało się, że zdecydowana większość rowerzystów, dbając o bezpieczeństwo roweru, nie dba o swoje – niemal przy każdym dwuśladzie brakowało podstawowego oświetlenia.

Rowery zostały zarejestrowane w specjalnym kajecie, każdemu nadano identyfikacyjny numer.

W przypadku kradzieży właściciel skradzionego, oznakowanego roweru powinien o tym fakcie niezwłocznie powiadomić najbliższą jednostkę policji lub straży miejskiej, z podaniem cech skradzionego pojazdu oraz nadanego numeru.

Okres wiosenno-letni szczególnie obfituje w kradzieże rowerów. Dzięki oznakowaniu jest szansa, że nasz dwukołowy pojazd odnajdzie właściciela, warto więc pomyśleć o zabezpieczeniach w każdej formie.


Emilia Grześkowiak
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

TytułdataAutor
LuaRF6SloVh62013-09-11 11:46:46Wef8s82p9n2
wpis przydatna i sntwieie sie ja czyta. Jestem zadowolony, ze trafilem na tego stronaa, bo poruszanie sie po nim to odkrywanie coraz to lepszych tekstow. Pozdrawiam!VA:F [1.9.17_1161]please wait...VA:F [1.9.17_1161](from 0 votes)

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama