To jeszcze nie koniec - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyTo jeszcze nie koniec
Półmetek letniego wypoczynku już za nami. Z naszych informacji wynika, że gros mieszkańców spędziło urlopy poza Chojnowem. To szczęście miało także ponad 170. dzieci, które mogły wyjechać z miasta dzięki dotacjom.
Oferta tych wakacji była wyczerpująca – góry, jeziora i morze. Wiele dzieci wyjechało na kolonię czy obóz po raz pierwszy w życiu, inne z zadowoleniem kolejny raz skorzystały z możliwości spędzenia części wakacji na wyjeździe.

- Byłem w ośrodku „Rusałka" drugi raz – opowiada Paweł, który niedawno wrócił z kolonii w Rudnie. – Tu jest super. Fajny ośrodek, dużo lasów, jezioro i sprzęt do pływania.

- Nie chciałam jechać, bo bałam się być daleko od mamy – mówi Monika. – Ale rodzice wytłumaczyli mi, że to nie jest daleko i, że przyjadą jak tylko będę bardzo tęsknić, nie miałam na to czasu.

Kolejny raz w Szkole Podstawowej nr 4 odbyły się półkolonie, w których uczestniczy siedemdziesięcioro chojnowskich maluchów. Oferta półkolonii każdego roku jest bardzo bogata i urozmaicona. Wypełniają ją liczne wycieczki, które spełniają rolę dydaktyczną, są też nieocenioną rozrywką i urozmaiceniem.

- Dzięki tym pólkolonom zobaczyłem wiele fajnych miejsc – opowiada Tomek. – Wiele z nich jest niedaleko Chojnowa, a nigdy wcześniej tam nie byłem. Często z tatą zastanawiamy się, gdzie pojechać na weekend, teraz będę oprowadzał całą rodzinę po naszym regionie i pokazywał im jego atrakcje.

      3 sierpnia grupa chojnowskich dzieci wyjechała do Świeradowa Zdrój, na harcerski obóz. Większość z nas doskonale wie, jak wygląda tego typu wypoczynek i jak wiele niecodziennych atrakcji potrafią zapewnić harcerze. O wrażeniach z tego wyjazdu napiszemy w kolejnym wydaniu, ale już przed wyjazdem uczestnicy obozu mieli roześmiane twarze i zadowolone miny.

Były też wakacje w nadmorskich Dąbkach i w Lubiatowie nad jeziorem. Mamy nadzieję, że każdy z tych wyjazdów na długo pozostanie w pamięci ich uczestników.
Emilia Grześkowiak
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

TytułdataAutor
LTJnPzr8PG22014-03-05 09:09:28EGWtIzMaw2Ml
QuotesChimp is utterly essential that you simply recognize what's leave off beneath your insurance contract. If Not, you may find yourself using a reduction that you wrongly presumed there turned out to be treatment inside the coverage.

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama