Chciano go okraść, wrócił bogatszy o 10 tysięcy - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyChciano go okraść, wrócił bogatszy o 10 tysięcyMaciej Zderski - nauczyciel historii w Gimnazjum nr 1 (szerokość: 375 / wysokość: 281)W jednym z pierwszych odcinków drugiej edycji popularnego teleturnieju „Milionerzy" zagrał chojnowianin Maciej Zderski - nauczyciel historii w Gimnazjum nr 1.

To nie był telewizyjny debiut pana Macieja. Jego przygoda z teleturniejami zaczęła się kilka lat temu w „Awanturze o kasę. Potem była „Gra w ciemno", „Daję słowo" i „Przetrwanie".

W drodze na nagranie chojnowianin zetknął się z kieszonkowym złodziejem, który zabrał z jego kurtki portfel.

- Na szczęście, ktoś z pasażerów zauważył kradzież i podniósł alarm - opowiada M. Zderski. - Nie tak ważne były pieniądze, jak dokumenty - bez nich nie mógłbym zagrać.

Portfel udało się odzyskać i odwrócić tym samym złą passę.

Kolejne godziny w krakowskim studio przynosiły same heppy end'y. Najpierw panu Maciejowi udało się zwycięsko wyjść z przedfinałowej dziesiątki, potem, gładko zdobyć gwarantowany tysiąc, a na koniec wyjść ze studia z czekiem na 10 tys. zł.

Maciej Zderski - nauczyciel historii w Gimnazjum nr 1 (szerokość: 375 / wysokość: 281)- Szczęście przyniosła mi żona, która pierwszy raz była ze mną na nagraniu i mocno trzymała kciuki.

Nasz zawodnik, po wykorzystaniu kół ratunkowych, „poległ" na pytaniu za 20 tysięcy:

„32 stopnie Fahrenheita, ile to stopni według skali Celsjusz?"

- Pytanie nie było trudne - wyjaśnia Zderski, - ale już dawno przekonałem się, że z tej strony kamery mózg pracuje zdecydowanie inaczej. Siedząc w domu przed szklanym ekranem wiedza sama napływa do głowy, a niewiedza zawodników zdumiewa - do czasu, aż sami stajemy się zawodnikami.

Widzowie jednak z pewnością przyznają, że chojnowianin wypadł bardzo sympatycznie, nie widać było zdenerwowania, odpowiadał bez tremy, a rozmowa z Hubertem toczyła się bardzo swobodnie.

Wygrana nie ma jeszcze swojego przeznaczenia. Rodzina gremialnie zastanawia się, na co wydać tę niemałą, aczkolwiek, nieporażającą kwotę.

 

Maciej Zderski - nauczyciel historii w Gimnazjum nr 1 (szerokość: 375 / wysokość: 281)Emilia Grześkowiak
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

TytułdataAutor
0uCsXeWi2015-11-21 17:31:58LsSMUBCtSqka
I want to show some thanks to you just for recsiung me from this difficulty. After exploring through the online world and getting methods which are not helpful, I thought my life was over. Being alive without the answers to the difficulties you've fixed by means of your good post is a serious case, as well as those which might have in a wrong way affected my career if I hadn't noticed your blog post. That capability and kindness in handling every part was tremendous. I am not sure what I would've done if I hadn't encountered such a step like this. I am able to at this moment relish my future. Thanks so much for this high quality and amazing help. I will not hesitate to endorse your site to anybody who requires guidance about this matter.

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama