Prace w mieście - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyPrace w mieście* trwa przebudowa sieci wodociągowej w ul. Okrzei

 

* trwa modernizacja kaplicy cmentarnej. Wykonawca kładzie tynk, czyści konstrukcje drewniane(szerokość: 190 / wysokość: 142)

 

* trwają prace przy modernizacji kortów tenisowych na stadionie KS Chojnowianka. Zdjęto już starą nawierzchnię z mączki ceglanej, która jest przesiewana z przeznaczeniem do ponownego wbudowania, a obecnie prowadzone są prace przy podbudowie nawierzchni kortów.

 

* 18 maja odbyło się otwarcie ofert na budowę wielofunkcyjnego boiska sportowego przy Szkole Podstawowej nr 3. Wpłynęło 6 ofert, które są sprawdzane przez komisję przetargową

 

* ogłoszono przetarg nieograniczony na budowę sieci wodociągowych i kanalizacji sanitarnej w Rynku i przyległych ulicach: Rejtana, Niemcewicza, Piotra Skargi, Chmielnej, Pl. Zamkowy, Królowej Jadwigi, Ściegiennego i Moniuszki.

 

 eg
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

TytułdataAutor
No wreszcie!2009-05-30 16:18:29Gosc
Dawno juz powinni byli sie za to wziac,a nie tylko stadiony Chojnowskie.Jesli juz to zacznijcie od centrum,bo wstyd i chanba jak tutaj sie wjezdza,to wydaje sie ze to nie miasto tylko wioska. A o sprzataniu to juz nie wspomne,boczne ulice sa strasznie brudne. Niewiadomo,czy ulice Moniuszki sprzata Bank Spoldzielczy,czy nalezy do Urzedu Miasta? Bo pieski maja gdzie robic swoje potrzeby, a ktos moze ladnie sobie w to wejsc ,bo wlasciciele psow ,kompletnie olewaja sprawe! Brakuje Strazy Mieskiej, moze by wtedy mieli respekt....Chanba!

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama