Ciepło, cieplej, gorąco … - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyCiepło, cieplej, gorąco …Pierwszy w tym roku, wakacyjny festyn nieco zaskoczył pogodą – pozytywnie rzecz jasna. (szerokość: 375 / wysokość: 281)

Chwilami wydawało się, że kolejny raz deszcz zakłóci festynową zabawę, na szczęście aura, tym razem, nas oszczędziła. Dla wielu chojnowian dobra zabawa nie koniecznie musi iść w parze ze słoneczną pogodą - nie ważne widoki na niebie lecz to co na scenie. A na niej temperatura była wysoka.

 

 

Sobotni blok rozrywkowy rozpoczął zespół A'VISTA. Męski duet z Legnicy gra popularne szlagiery w klimatach pop-rocku. Przy coverach tego gatunku bawi się większość nie dziwi zatem fakt, że niosące się echem po mieście dźwięki „Number five" czy „Ciao, ciao Italia" przyciągnęły do Parku Śródmiejskiego zainteresowanych. A'VISTA bawiła chojnowian przez trzy godziny. W przerwie na złapanie oddechu, scenę przejęła młoda, znana już naszym mieszkańcom, wokalistka Małgosia Haniecka.

 Żywe rytmy utrzymał w eterze następny wykonawca – Sunrise czyli biesiadne disco – muzyka jak najbardziej festynowa. Kolejny męski duet, przyjechał do Chojnowa z Dąbrowy Górniczej i to z pewnością tłumaczy temperament i humor wykonawców.

 Temperatura wzrosła w okolicach godziny 21, kiedy na scenie pojawił się zespół Basta. Za sprawą atrakcyjnej wokalistki i tańczącego za jej plecami trio, plac przed sceną zapełnił się rozbawioną publicznością, a grupa z Białegostoku zyskała wielu nowych fanów.

 (szerokość: 190 / wysokość: 142)(szerokość: 190 / wysokość: 253)(szerokość: 190 / wysokość: 142)

 

 

(szerokość: 375 / wysokość: 281)

 

No i na koniec wzrost temperatury w dosłownym znaczeniu – grupa Fenrir dała pokaz ekwilibrystyki z ogniem.

Młodzi chojnowianie mieli tego dnia swój debiut przed tak szeroką publicznością. Czy ktoś z widzów dostrzegł tremę? Raczej nie, bo, po pierwsze, tańczący z ogniem spowici byli w ciemnościach, po drugie, występ, w naszej ocenie, był udany i wpadek nie odnotowaliśmy.

 

(szerokość: 375 / wysokość: 281)

 

Wyjątkowymi gośćmi na sobotnim festynie była grupa z naszego partnerskiego miasta Commentry. Klimat plenerowej zabawy udzielił się także Francuzom, którzy wspólnie z chojnowianami bawili się na parkowym placu. 50.osobowa grupa przyjechała do grodu nad Skorą na kilka dni. Wizyta miała charakter i towarzyski i oficjalny zarazem.  

Dopełnieniem sobotnich atrakcji były dmuchane zamki i zjeżdżalnia dla najmłodszych oraz gastronomia dla wszystkich – na powietrzu wszystko zdecydowanie lepiej smakuje.

Lipcowy festyn za nami. MOKSiR – organizator – zapowiada kolejny w sierpniu. To niebawem, ale kto będzie nas wówczas bawił, nawet naszym redaktorom śledczym nie udało się na razie ustalić.

 

 

 eg
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

TytułdataAutor
cBHclKNtqd8w2014-03-05 09:20:25bnHgEnRg5h
A Lot of worries and loathing QuotesChimp sense toward automobile insurance businesses comes out of their understanding that when their policy contract is used by them, their corporation can cause them to become spend dearly for the opportunity or call off them totally, also though they aren't to blame. This inequity might be significantly decreased if corporations are required legally to provide coverages at which customer is under-taken restoration, with no price boost above that billed other customers as authorized from the state insurance commissioner. The only real reasons for a person upsurge in rates ( besides shifts in the danger of protection, like the procurement of a fresh automobile) will be an unhealthy driving report grounded on the idea of problem. To put it differently, in case that you created statements contrary to the corporation for gains as the consequence of a collision which was perhaps not mostly your problem, your prices weren't able to be increased.

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama