Chojnów z logo - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyChojnów z logoOd niedawna Chojnów ma własny znak graficzny spełniający rolę marketingową i informacyjną czyli tzw. logo. Wzorem innych polskich (i nie tylko) miast poprzez skrótowy, ale łatwo (szerokość: 375 / wysokość: 308)zauważalny i łatwo zapamiętywany rysunek nasze miasto promować się będzie jako słoneczne, pełne zieleni, przyjazne dla turystów i inwestorów. Przeciwnicy tej nowoczesnej formy wskazują na tradycyjny herb. Ten jednak często jest zbyt skomplikowany co np. ma znaczenie przy promocyjnych nadrukach.

Herb był, jest i będzie oficjalnym symbolem miasta, ujętym w statucie, wykorzystywanym np. w urzędowej korespondencji. Logo ma być jedynie uzupełnieniem, identyfikacją wizualną. Poza tym to znak czasu - chcąc być na tzw. topie, logo trzeba mieć. I Chojnów je ma. Ma też zmodernizowaną stronę internetową. Pod adresem chojnów.eu internauci znajdą wszystkie niezbędne dane dotyczące nie tylko samego miasta, pracy urzędu i władz miejskich, ale także aktualności instytucji oświatowych, kulturalnych i społecznych, bogatą galerię zdjęć, filmy oraz inne ciekawe informacje.

 

 eg
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

Komentarze
TytułdataAutor
artykul o tym logo2009-12-28mila
to chyba jakies nieporozumienie2009-12-26tdk
niższe loty logotypu2009-12-11Grzesiek
okropne2009-12-07Waldek

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama