login:     hasło:       zapomniałem/am hasła
30 talentów - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzy30 talentów 

(szerokość: 190 / wysokość: 142)(szerokość: 190 / wysokość: 142)(szerokość: 190 / wysokość: 142)

 

„Talenty znad Skory", to kontynuacja ubiegłorocznej, chojnowskiej „Szansy na sukces". Impreza zorganizowana przez członków chóru „Skoranta" cieszy się niemałym powodzeniem wśród rodzimych artystów. Do przeglądu talentów zgłosiło się około 30 wykonawców. Dominowali wokaliści, ale byli też literaci, kabareciarze, tancerze. O zdolnościach tych pierwszych często przekonujemy się na wielu chojnowskich imprezach, spotkaniach okolicznościowych, konkursach. Okazuje się jednak, że nie tylko młodzież mamy utalentowaną. Impreza ujawniła także dorosłych artystów, którzy na scenie doskonale się odnajdywali. Wśród nich wyjątkowym gościem był Grzegorz Dowgiałło. Stali czytelnicy „Gazety Chojnowskiej" czy też obserwatorzy kulturalnych wydarzeń doskonale wiedzą o kim mowa. Niewidomy, niezwykle utalentowany muzycznie chojnowianin od lat odnosi sukcesy na muzycznej scenie.

 

(szerokość: 190 / wysokość: 253)(szerokość: 190 / wysokość: 253)(szerokość: 190 / wysokość: 253)

 

Impreza nie miała charakteru konkursowego. Jej ideą jest możliwość zaprezentowania na scenie każdego rodzaju talentu, z każdą jego skalą wartości. I rzeczywiście poziom był zróżnicowany. Wykonawców jednak łączyły pewne przymioty – te najistotniejsze w tzw. show-biznesie. Każdego z nich cechowała sceniczna śmiałość, pewność siebie, chęć dzielenia się emocjami, twórczością i talentem.

Nagrodą był gromki aplauz i okrzyki aprobaty, których widownia nie szczędziła żadnemu artyście. I słusznie. Brawa należą się także organizatorom, którzy dali możliwość pokazania się szerokiej publiczności nie tylko tym, którzy od lat gromadzą laury za swój talent, ale także tym, którzy amatorsko, ale z pasją oddają się swoim zamiłowaniom.

 

(szerokość: 190 / wysokość: 142)(szerokość: 190 / wysokość: 142)(szerokość: 190 / wysokość: 142)eg
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

Komentarze
TytułdataAutor
dTQ3u0wYom2014-02-11gcfvZko4wh6h
r9rl5pahknE2013-09-11YfMXN2SdDp

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama