login:     hasło:       zapomniałem/am hasła
To ci modele - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyTo ci modele(szerokość: 375 / wysokość: 249)Harcerski Klub Modelarski „Arsenał" nigdy nie wraca z konkursów bez tytułów, medali, pucharów… Okazały zbiór trofeów powiększył się o kolejne nagrody.

 

7 i 8 maja Łukasz Kuniej, Marek Kuniej, Grzegorz Kłos, Stanisław Suchecki, Rafał Suchecki, Marcin Makowski, Antoni Skalski prezentowali swoje modele na Ogólnopolskim Konkursie Modeli Kartonowych i Mistrzostwach Polski Okrętów „Naviga" we Wschowej. Wystawili w sumie 22 modele – samoloty, okręty, pojazdy wojskowe, dioramę. 15 z nich zostało wysoko ocenionych i nagrodzonych. W konsekwencji chojnowska reprezentacja uzyskała najwyższą kwalifikację drużynową, tym samym tytuł mistrzów Polski.

Modele kartonowe i plastikowe, to tradycja HKM „Arsenał", od niedawna jednak wśród modeli pojawiają się także te sterowane radiem. Modelami tego typu – latającymi, jeżdżącymi, pływającymi - zajmują się głównie Wojciech Huk i Janusz Mikicionek. W tym sezonie wystawiali z powodzeniem swoje modele żaglówek w eliminacjach do Mistrzostw Polski. Jak tylko dotrą do finałowych pokazów, z pewnością poinformujemy o kolejnych sukcesach chojnowskich modelarzy.

 

(szerokość: 375 / wysokość: 249)(szerokość: 375 / wysokość: 249)

 eg
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama