login:     hasło:       zapomniałem/am hasła
Zmotoryzowani Święci - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyZmotoryzowani Święci 

6 grudnia już po raz trzeci właściciele guadów z Chojnowa zorganizowali akcję, którą nazwano „Mikołaje na quadach. Miłośnicy tych specyficznych pojazdów, w oryginalny sposób i ku uciesze najmłodszych obdarowali 250 dzieci słodkimi paczkami. Pomysłodawcą i organizatorem akcji była grupa Quad Cross Chojnów, która na ten mikołajkowy cel przeznaczyła własne fundusze składkowe.

(szerokość: 640 / wysokość: 427)

 

- Chcemy zainicjować proces, który w przyszłości będzie zwiększał swój obszar i liczbę obdarowywanych – mówią zmotoryzowani Mikołaje. - (szerokość: 640 / wysokość: 480)W tym roku dziewięciu Mikołajów i jedna Mikołajka jeździli po Chojnowie i okolicach rozdając paczki przypadkowo spotkanym dzieciom.

Na ich trasie był chojnowski basen, rynek, miejskie ulice. Odwiedzili też przedszkole w Gołaczowie, gabinet doktor Jolanty Szymańskiej i parafię w Białej.

- Gościliśmy także w prywatnych domach, wielu rodziców bowiem zaprosiło nas do swoich pociech.

Szczęście miały maluchy, które tego dnia natknęły się na Białobrodych. Dziesięciu Mikołajów, na guadach, z workami pełnymi prezentów – każdy przyzna, że to widok niecodzienny.

 

(szerokość: 640 / wysokość: 480)

 

 

 

Członkowie Quad Cross Chojnów zapowiadają już kolejną akcję. Wkrótce, podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy…, - nie napiszemy więcej, bo to ma być niespodzianka.

 

Mikołaje dziękują zaprzyjaźnionemu fotografowi Mariuszowi Głodowi za uczestniczenie i pomaganie w akcji.eg
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama