login:     hasło:       zapomniałem/am hasła
Dziękujemy, pani Helenko - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyDziękujemy, pani Helenko      W lutym 2003 r. po kilkunastu latach pracy w Biurze Rady Miejskiej Chojnowa na zasłużoną emeryturę odeszła p. Helena Malik.
      Z panią Heleną pracowałam zaledwie trzy miesiące, ale w tym okresie dała się poznać jako osoba kompetentna i odpowiedzialna. Na jej doświadczenia i pomoc mogłam liczyć od pierwszego dnia po wyborach. Dzięki pani Helence zgłębianie trudnej tematyki samorządowej przyszło mi łatwiej niż przypuszczałam. Jej wiedza okazała się bezcenna. Podobnego zdania byli moi poprzednicy. Dlatego ani ja, ani pozostali radni nie chcą tracić kontaktu z panią Helenką. Wierzymy, że zawsze, ilekroć ją o to poprosimy, będzie nam służyć swoją pomocą. Dlatego nie żegnamy się z Panią. Wręcz przeciwnie. Liczę na to, że ilekroć się do Pani zwrócimy z jakimś problemem, nigdy nam Pani nie odmówi.
      Z poważaniem

Joanna Katarzyna Dziedzic
Przewodnicząca Rady Miejskiej w Chojnowie
      Poniedziałek, 17 lutego, był dniem, kiedy p. Helena Malik, inspektor d/s obsługi Rady Miejskiej kończyła wieloletnią pracę zawodową.
      Pracownicy Urzędu Miejskiego zaplanowali na ten dzień skromną uroczystość na cześć koleżanki.
      Załoga wraz z burmistrzem Janem Serkiesem zgotowała p. Helence gorącą owację. Burmistrz, przekazał na ręce p. Malik kwiaty, a współpracownicy obdarowali Ją upominkiem.
      Pani Helena jak zawsze z dużym poczuciem humoru, roztaczała wizję swoich planów - mówił np. o wojażach, które będą teraz możliwe. Opowiadano dowcipy, wspominano ciekawe wydarzenia związane z pracą samorządową. Wszyscy jednomyślnie uznali, że nie jest to pożegnanie, bo kontakt, bez wątpienia, będzie utrzymywany.


Joanna Katarzyna Dziedzic
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama