login:     hasło:       zapomniałem/am hasła
Artystyczna wrażliwość - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyArtystyczna wrażliwość
Po sukcesie w konkursie fotograficznym na temat bolesławieckich Glinoludów, Monika Chmielewska, należąca do Gildii Artystów Chojnowa, nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Grafika to kolejna domena, która też wypełnia artystyczną duszę uroczej gildianki. Jakiś czas temu, Monika wysłała swoje propozycje grafik do firm, które wydają kalendarze. Pozytywny odzew jest taki, że kilka z nich rozpoczęło negocjacje w temacie wydania kalendarza na przyszły rok. Autorka sama też wydała taki produkt na rok bieżący, sprzedaż kalendarza ma pomóc w sfinansowaniu leczenia ciężko chorej 5. letniej Laury Dzioby.


(szerokość: 750 / wysokość: 562)


Kompozycje graficzne umieszczone w tym kalendarzu przyciągają uwagę, mają swój niepowtarzalny wizerunek. Są bardzo kolorowe, przypominają trochę okładki płyt, amerykańskiej grupy Garbage, lub twórczość Witkacego. Nie jest to masowa produkcja, warto zatem taki unikat mieć

w domu. Kalendarz Moniki był licytowany podczas ostatniego chojnowskiego finału WOŚP. Z takimi produktami promocyjnymi można wypłynąć na szerokie wody. Czego serdecznie życzymy naszej artystce.

A kto jest zainteresowany zakupem oryginalnego kalendarza i wsparciem przy okazji małej Laury może skontaktować się z autorką drogą meilową:

evolia.art@gmail.compm
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama