login:     hasło:       zapomniałem/am hasła
Zakończenie wakacji z MBP - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyZakończenie wakacji z MBP
      Uroczyście zakończyła okres wakacyjny Miejska Biblioteka Publiczna. W dniu 27 sierpnia z udziałem sporej grupy dzieci, które w okresie wakacji uczestniczyły w prowadzonych przez Bibliotekę zajęciach, dokonano podsumowania akcji. W spotkaniu z młodymi czytelnikami wziął udział p. Zbigniew Drozd (nie mylić z Drozdą Tadeuszem, znanym satyrykiem), który zaprezentował całkiem interesujące widowisko, wciągając do zabawy jej uczestników.
      W części "konkursowej" przedstawiono laureatów dwóch konkursów: . W konkursie czytelniczym "W krainie przygody i fantazji" odbytym 25 sierpnia I miejsca przyznano: Aleksandrze Janickiej, Bartoszowi Krzywdzie, Agnieszce Mażuchowskiej, Aleksandrze Rzyczkowskiej i Małgorzacie Skrukwie, natomiast wyróżnieni zastali: Joanna Adamska, Grzegorz Andrejciów, Katarzyna Filipowicz, Paweł Gawek, Natalia Nowak i Mariusz Szumilas.
W konkursie plastycznym pn. "Czarodziejskie pióro" jury przyznało pierwsze miejsca Joannie Dragan, Annie Kuszmar i Dariuszowi Ulanowskiemu, oraz wyróżnienia :Dorocie Błasiak, Ewie Jansch, Beacie Waśko, Pawłowi i Piotrowi Wudeckim.
Uczestnicy obydwu konkursów otrzymali nagrody - książki, ufundowane przez Starostę Legnickiego Mieczysława Kasprzaka.


Jerzy Józefowicz
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama