login:     hasło:       zapomniałem/am hasła
"Pegazika" ciąg dalszy - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzy"Pegazika" ciąg dalszyNie tak dawno pisaliśmy o laureatach szkolnych konkursów recytatorskich - zwycięzcach pierwszego etapu "Pegazika".
W ostatni piątek lutego w Miejskim Domu Kultury, najlepsi recytatorzy miejskich i gminnych szkół spotkali się na etapie miejskim.
24. uczestników szkół podstawowych i gimnazjalnych, przez dwie godziny dzielili się własnymi interpretacjami znanych utworów, dając popis umiejętności aktorskich i oratorskich. Chojnowska młodzież lubi poezję, chce pokazać się na scenie i zaistnieć chociaż w tak niewielkim światku artystycznym. Jednym się to udaje, innym nie, ale wśród kilkudziesięciu recytatorów, bez wątpienia są jednostki, które mają potencjał i tzw. "bożą iskrę". Tych właśnie zauważyło jury. Nagradzając czwórkę recytatorów z klas szkół podstawowych i trójkę gimnazjalistek, wręczono im "bilet" do
kolejnego etapu - rywalizacji na szczeblu powiatu, który już wkrótce odbędzie się w Prochowicach.Miejski Konkurs Recytatorki "Pegazik"
- szkoły podstawowe
I miejsce Martyna Humenna
II miejsce Wojciech Bąkowski
III miejsce Magdalena Dyba
wyróżnienie Jakub Mormul

- szkoły gimnazjalne
I miejsce Natalia Grześkowiak
II miejsce Justyna Serkies
III miejsce Marta Wróbel


Redakcja
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama