login:     hasło:       zapomniałem/am hasła
Są nie do pobicia - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzySą nie do pobicia      5-7 lipca minęła trzecia rocznica ustanowienia przez chojnowskich kolarzy rekordu w 48 godzinnej jeździe non - stop na rowerach górskich. Wkrótce minie też druga rocznica pobicia własnego rekordu w 24 - godz. jeździe non-stop. Dzięki tym rekordom Chojnów został wpisany do Polskiej Księgi Rekordów jako miasto rekordów rowerowych.
Przez ten okres próbowano ośmiokrotnie w różnych miejscach w kraju pobić te rekordy, ale nikomu się to jeszcze nie udało. Świadczy to o tym; że chojnowianie umieścili poprzeczkę bardzo wysoko poza tym zorganizowanie takiej imprezy wymaga dużego zaangażowania władz służb miejskich, instytucji oraz pieniędzy. Jak się okazało jest to możliwe tylko w Chojnowie. Nasi rekordziści mają się dobrze , gdy się spotykają pada często pytanie, kiedy znowu pojedziemy po rekord. Pewnie brak w naszym mieście takich imprez, tym bardziej, że w ostatnim czasie jakby kolarze zaczęli omijać nasze miasto. Może warto wpleść takie imprezy w obchody dni Chojnowa, bo chyba mamy się czym pochwalić.


J.S.
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama