login:     hasło:       zapomniałem/am hasła
Drugie życie elektrośmieci - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyDrugie życie elektrośmieci 

(szerokość: 375 / wysokość: 281)

19 września w Gimnazjum nr 2, przy ul. Konarskiego 4 odbyła się zbiórka elektrośmieci. Nasze stoisko było odwiedzane przez wiele osób, które oddawały różnorodny sprzęt elektroniczny i elektryczny, poczynając od mniejszych sprzętów, takich jak: telefony komórkowe, stare piloty aż po monitory i duże telewizory. Dla odwiedzających przygotowaliśmy ulotki informujące o ZSEE - Zużytym Sprzęcie Elektronicznym i Elektrycznym oraz pamiątkowe plakietki, wykonane przez naszego kolegę. Na przygotowanej z tej okazji wystawce można było zobaczyć plakaty i komiksy wykonane przez uczniów naszego gimnazjum.

Łącznie udało nam się zebrać około 100. elektrośmieci. Spora liczba gości uznała naszą akcję za bardzo pomysłową i potrzebną naszemu środowisku.

 

Nasze działania zostały objęte patronatem Burmistrza Miasta Chojnowa - Jana Serkiesa, który zaproponował cykliczną zbiórkę elektrośmieci w poszczególnych rejonach miasta. Najbliższa z nich odbędzie się już w październiku!!! Dokładne informacje na ten temat zostaną zamieszczone na łamach „Gazety Chojnowskiej" oraz słupach ogłoszeniowych.

Gorąco zapraszamy wszystkich mieszkańców Chojnowa i okolic do oddawania zużytego sprzętu elektrycznego do naszych punktów oraz włączania się do akcji na rzecz ochrony środowiska.

 

 Sylwia Bodes, Agata Codogni, Aleksandra Iwanicka
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama