login:     hasło:       zapomniałem/am hasła
Malowali Ojczyznę - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyMalowali Ojczyznę 

W listopadzie Młodzieżowa Rada Miejska Chojnowa ogłosiła konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży pod tytułem "Czym dla mnie jest Ojczyzna?" Złożono 78 prac ze szkół podstawowych, nr 3 i nr 4. Wielka szkoda, że starsza młodzież nie podjęła tematu konkursu i oddała pole młodszym koleżankom i kolegom. A temat nie był wcale łatwy. Miłym zaskoczeniem było, że nawet najmłodsi uczestnicy konkursu ładnie poradzili sobie z nim. Finałem konkursu było otwarcie wystawy w gościnnych progach "Galerii Młodych" w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chojnowie, które miało miejsce 8 grudnia br. Na wystawie znalazły się, oczywiście oprócz prac laureatów, najlepsze prace spośród 72 pozostałych uczestników konkursu.

 

(szerokość: 750 / wysokość: 562)

 

Młodzieżowa Rada Miejska Chojnowa składa serdeczne podziękowania dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej pani Barbarze Landzberg i opiekunce "Galerii Młodych" pani Agnieszce Tworzydło oraz Radzie Miejskiej, która była fundatorem nagród dla laureatów.

Młodym twórcom życzymy nieustawania w pracy nad swoimi talentami i ... dalszych sukcesów!!!Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama